PRODEJ, SERVIS A VÝROBA MANIPULAČNÍ TECHNIKY

manipulační technika, prodej manipulační techniky, servis manipulační techniky

Naše firma se zabývá prodejem náhradních dílů a materiálu pro manipulační techniku světových výrobců, převážně japonských značek:

TOYOTA, NISSAN, KOMATSU, TCM, CLARK, JUNGHEINRICH, STILL atd.

 

Jsme autorizovaní prodejci a servisní středisko pro vysokozdvižné vozíky značky HELI, jednoho z největších výrobců manipulační techniky na světě.

 

Jsme výhradní dovozci superelastických kol pro vysokozdvižné a manipulační vozíky. Ke kolovým systémům patří taktéž ocelové disky ( dělené i nedělené), kolové matice, šrouby, díly řízení. Součástí služeb je samozřejmě i poradenská činnost.

  

Věříme, že u nás naleznete jak potřebné informace, servis, rychlé dodávky, které jsou v mnoha případech do 24 hod., tak i velmi dobré ceny, které Vám pomohou snížit náklady pro Váš provoz.

 

 

NOVINKA

odborná montáž manipulační techniky, montáž manipulační techniky  

Informujeme naše zákazníky, že  v rámci dalšího zlepšení služeb  - zřizujeme mobilní  pracoviště pro montáž superelastických pneumatik.. Tímto dojde k rychlejším dodávkám pneumatik a spojených služeb v oblasti jejich odborné montáže přímo na pracovišti zákazníka.

 

Doufáme, že všem stávajícím a budoucním zákazníkům můžeme nabídnout rychlé dodávky a montáže průmyslových kol za velmi zajímavých podmínek.

 

Více v sekci - SUPERELASTICKÉ PNEUMATIKY A DISKY


INFORMAČNÍ POVINOST

GDPR

Naše firma jako správce osobních údajů je povinen při zpracování osobních údajů dodržovat povinnosti vyplývající ze zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění, a s účinností od 25. 5. 2018 povinnosti vyplývající z Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR) (dále jen „platné právní předpisy“). Naše firma pravidelně kontroluje soulad svých postupů s platnými právními předpisy a přistupuje odpovědně k plnění těchto povinností, s důrazem na zachování soukromí fyzických osob.
Údaje zájemců o naše zboží nebo služby nezpracováváme pro jiné účely.
Fyzická osoba má právo o výmaz se zpracováním osobních údajů kdykoliv z naší databáze, a to bezplatně, buď dopisem zaslaným na adresu Josef Selucký, nebo e-mailem doručeným na adresu manip@seznam.cz.
 

 

e tržby

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tržby jsou evidovány prostřednictvím ekonomického software POHODA