NÍZKOZDVIŽNÉ ELEKTRO VOZÍKY

NÍZKOZDVIŽNÉ ELEKTRICKÉ PALETOVÉ VOZÍKY.
Nabízíme elektrické paletové vozíky s elektrickým pojezdem . Některý druh je opatřen nástupní plošinkou pro obsluhu a bezpečnostními madly. Tyto paletové vozíky jsou nepostradatelnými pomocníky ve velkých skladech, kde je potřeba překonávat s naloženým břemenem delší vzdálenosti.

 

NÍZKOZDVIŽNÝ ELEKTRICKÝ PALETOVÝ VOZÍK CBD15G

ELEKTRICKÝ PALETOVÝ VOZÍK- ELEKTRICKÝ POJEZD, ELEKTRICKÝ ZDVIH - nosnost 1500kg, nízkozdvižný vozík bez nástupní plošinky, elektromagnetická brzda, DC technologie. DOPORUČENÍ: Paletový vozík CBD15G ideální pomocník při občasné manipulaci ve skladech s litými podlahami. Lehký a jednoduchý vozík.  
 

NÍZKOZDVIŽNÝ ELEKTRICKÝ PALETOVÝ VOZÍK CBD20ELB

ELEKTRICKÝ PALETOVÝ VOZÍK- ELEKTRICKÝ POJEZD, ELEKTRICKÝ ZDVIH - nosnost 2 t, nízkozdvižný vozík bez nástupní plošinky. AC technoogie, bez serva. DOPORUČENÍ: Paletový vozík CBD20ELB ideální pracant a pomocník v nejnáročnějších třísměnných provozech. Připraven pro snadnou výměnu baterie.  
 

NÍZKOZDVIŽNÝ ELEKTRICKÝ PALETOVÝ VOZÍK CBD20EL

ELEKTRICKÝ PALETOVÝ VOZÍK- ELEKTRICKÝ POJEZD, ELEKTRICKÝ ZDVIH - nosnost 2 t, nízkozdvižný vozík bez nástupní plošinky. AC technologie, servořízení. DOPORUČENÍ: Paletový vozík CBD20 EL ideální pracant a pomocník v nejnáročnějších třísměnných provozech. Připraven pro snadnou výměnu baterie.  
 

NÍZKOZDVIŽNÝ ELEKTRICKÝ PALETOVÝ VOZÍK CBD20EPMB

ELEKTRICKÝ PALETOVÝ VOZÍK- ELEKTRICKÝ POJEZD, ELEKTRICKÝ ZDVIH - nosnost 2 t, nízkozdvižný vozík s nástupní plošinkou pro obsluhu. AC technologie, bez servořízení. DOPORUČENÍ: Paletový vozík CBD20EPMB ideální pracant a pomocník v nejnáročnějších třísměnných provozech. Připraven pro snadnou výměnu baterie.  
 

NÍZKOZDVIŽNÝ ELEKTRICKÝ PALETOVÝ VOZÍK CBD20EPM

ELEKTRICKÝ PALETOVÝ VOZÍK- ELEKTRICKÝ POJEZD, ELEKTRICKÝ ZDVIH, servořízení - nosnost 2 t, nízkozdvižný vozík s nástupní plošinkou pro obsluhu. AC technologie. DOPORUČENÍ: Paletový vozík CBD20EPM ideální pracant a pomocník v nejnáročnějších třísměnných provozech. Připraven pro snadnou výměnu baterie.  
 

NÍZKOZDVIŽNÝ ELEKTRICKÝ PALETOVÝ VOZÍK CBD20ER

ELEKTRICKÝ PALETOVÝ VOZÍK- ELEKTRICKÝ POJEZD, ELEKTRICKÝ ZDVIH - nosnost 2 t, profesionální nízkozdvižný vozík, velká kapacita baterie, AC technologie, včetně servořízení. Paletový vozík CBD20ER ideální pracant a pomocník v nejnáročnějších třísměnných provozech. Připraven pro snadnou výměnu baterie.