Sněhová radlice pro vzv     

TERÉNNÍ VOZÍKY

vd25-35t

Vysokozdvižné vozíky VD25T - VD35T představují ideální techniku všude tam, kde běžný vozík nemá šanci pracovat.

Jsou to vynikající pomocníci při práci ve stavebnictví - (zakládání staveb) , zemědělství - ( sadaři,vinaři,zahradnictví,živočišná výroba), dřevozpracující průmysl ( pily), těžký průmysl........atd.

Tam, kde nejsou ideální povrchy cest , jsou zde výmoly a nerovnosti a pouze uježděná hlína či travnatý porost, panelové plochy, makadamové drtě nebo jinak provizorně zpevněné plochy.

 

letak-terenni-2

Jsme Váš prodejce a servis na Moravě, jsme připraveni pro Vás zajistit ty nejlepší podmínky, tak aby jste se mohli věnovat své práci.

Zajistíme Vám také i legislativní podmínky provozu , jako roční technické kontroly s vystavením protokolu, školení pracovníků, poradenskou činnost v oblasti přídavných zařízení, mobilní pneuservis, dodávku náhradních dílů.

heli_t_pavouk_1-terenni

Vysokozdvižné vozíky jsou kompletně vybavené pro práci v nepříznivých podmínkách .

 

 

KE KAŽDÉMU ZAKOUPENÉMU TERÉNNÍMU VOZÍKU DÁREK:

        SNĚHOVÁ OBOUSTRANNĚ NATÁČECÍ RADLICE

 

Terénní vysokozdvižný vozík VD25T

Terénní vysokozdvižný vozík VD25T o nosnosti 2500kg. Technické parametry naleznete v obrázku. Cenová nabídka bude vypracována na konkrétní poptávku.
 

Terénní vysokozdvižný vozík VD35T

Terénní vysokozdvižný vozík VD35T o nosnosti 3500kg. Technické parametry naleznete v obrázku. Cenová nabídka bude vypracována na konkrétní poptávku.
 
TERÉNNÍ VOZÍKY:
Jaký je výsledek  - *