Jak zpracováváme osobní údaje

INFORMAČNÍ POVINNOST

GDPR

Naše firma jako správce osobních údajů je povinen při zpracování osobních údajů dodržovat povinnosti vyplývající ze zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění, a s účinností od 25. 5. 2018 povinnosti vyplývající z Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR) (dále jen „platné právní předpisy“). Naše firma pravidelně kontroluje soulad svých postupů s platnými právními předpisy a přistupuje odpovědně k plnění těchto povinností, s důrazem na zachování soukromí fyzických osob.
Údaje zájemců o naše zboží nebo služby nezpracováváme pro jiné účely.
Fyzická osoba má právo o výmaz se zpracováním osobních údajů kdykoliv z naší databáze, a to bezplatně, buď dopisem zaslaným na adresu Josef Selucký, nebo e-mailem doručeným na adresu manip@seznam.cz.
 

 

e tržby

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tržby jsou evidovány prostřednictvím ekonomického software POHODA

Přihlášení