Plnění dušových pneumatik polyurethanem

Plnění dušových pneumatik polyurethanem

Plnění dušových pneumatik polyurethanem

PROČ POUŽÍVAT ST-FILL A CO TO JE ?

Abychom snižili celkové provozní náklady zvýšením produktivity, snížením prostojů, zvýšení bezečnosti vozidla.

ST-Fill je tekutý polyuretan, který je vštřikován do pneumatiky skrz ventil. Tento polyuretan nahrazuje vzduch a vytváří pernamentní a úsporný odolný systém proti průrazu.

JSOU PNEUMATIKY PLNĚNÉ ST-FILL HOSPODÁRNÉ ?

Ano. Pneumatiky plněné ST-FILL můžou ušetřit množství peněz při provozu, kde jsou často problémem prasklé pneumatiky. ST FILL eliminuje náklady spojené s prasklými pneumatikami,jako jsou opravy,náhrady pneumatik,prostoje vozidla,přesčasy potřebné k původně naplánované práci. Celkové úspory mohou být významné pro provoz,který je sužován častým praskáním pneumatik.

KDE JE ST-FILL UŽÍVÁN?

Vrakoviště, železárny, skládky, přístavy, výrobní závody, kamenolomy, farmy, letiště, doly, vojenská vozidla a všude tam, kde jsou komplikované provozy.

ZMĚNÍ SE ROZMĚR PNEUMATIKY,POKUD JE VYPLNĚNÁ?

Ne. Rozměry pneumatik se nezmění, jako následek plnění ST-FILL. Není nutná žádná úprava vozidla.

Vnitřní tlak pneumatiky jsou vyplněny na 80-90% doporučeného huštění výrobcem,tím je zaručena jejich pružnost a jízdní komfort, ten podobný jako u dušové pneumatiky.

PNEUMATIKY DOBŘE FUNGUJÍ V ROZMAZÍ TEPLOT -40 - + 40° C.

Plnění dušových pneumatik ST FILL je alternativa, kdy nemá stroj dělený disk a není možné použít superelastickou pneumatiku, nebo se superelastická pneumatika v požadovaném rozměru nevyrábí.

Spolu s ucelenným programem kol od STANDARD TYRES a produktem ST FILL jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Přihlášení