Oboustranně natáčecí radlice + - 30°

Jak ukázala praxe, mnohem výhodnější varianta sněhové radlice pro vysokodvižné vozíky je model oboustranně natáčecí.

 

Radlice je proti nosiči natáčena vpravo, vlevo + - 30°. Krajní poloha radlice je zajištěna pomocí masivního čepu. Radlice je pomocí tvarových držáků ukotvena přes mohutný středový čep k nosičí, který je zafixovám k nosným vidlicím. Velmi jednoduchým přestavěním čepu, je radlici možno přestavit a zajistit vpravo - vlevo. Mezi radlicí a nosičem radlice je zamontováno axiální ložisko, které zajišťuje lehké, snadné a plynulé otáčení.

 

 

Celá konstrukce je vyrobena ze silnostěnných materiálů a je masivně vyztužena.

Vycházíme tím ze zkušeností s podobnými výrobky, které ovšem mnohdy nevydržely podmínky v provozu, a tak sloužily uživatelům jen velmi krátkou dobu.

 

 

Naše výrobky jsou navrženy pro dlouhodobé používání bez dalších drahých oprav.


Mohutná radlice

Mohutná radlice

Celá konstrukce je vyrobena z pevné konstrukční oceli. Hmotnost celého zařízení přispívá k lepšímu přítlaku přední hnací nápravy k podložce.

Celkový pohled

Celkový pohled

Pohotovostní uložení pomocí podpěrné patky - pro snadné najetí obsluhy vozíku do nosiče  bez pomoci další obsluhy. Všechny ovládací páky jsou osazeny enorgomickými prvky, pro snadnou a bezpečnou obsluhu.

Spojení nosiče a radlice

Spojení nosiče a radlice

Radlice a nosič je spojen silným pevnostním čepem s centrálním mazáním.

Uložení mezi radlicí a nosičem je na axiálním ložisku, které zajistí lehké a plynulé přestavění radlice vpravo-vlevo. Pomocí krajního čepu je radlice zafixována pro daný směr odhrňování.

Videoukázka 1

Videoukázka 2

VIDEO 3

Přihlášení