Způsob platby

Za objednané zboží je u nás možné zaplatit několika způsoby:

Dobírka - platíte hotově při převzetí zboží, Přepravce Vám na uvedenou částku vystaví doklad o převzetí hotovosti, daňový doklad (sloužící též jako záruční list ) naleznete přibalený v zásilce.

Platba předem - platba zálohovou fakturou, po objednání zboží je Vám vystavena a e-mailem zaslána Zálohová faktura. Po zaplacení bankovním převodem z Vašeho účtu a připsání částky na náš účet je zboží automaticky odesláno na vaši adresu, zásilku od přepravce pouze převezmete. Daňový doklad (sloužící též jako záruční list ) naleznete přibalený v zásilce, nebo zašleme e -mailem.

Platba fakturou - převodem z účtu Pro stálé zákazníky nabízíme možnost platby zboží fakturou se splatností. Tento způsob platby určuje dodavatel. Všechny ceny zboží jsou platné v okamžiku nákupu a jsou uvedeny v potvrzení objednávky.

   

Způsob dopravy

Vzhledem k různorodosti povahy zboží v závislosti na hmotnosti a objemové velikosti, spolupracujeme při přepravě tohoto zboží s mnoha přepravci, kterého vybíráme individuálně s přihlédnutím na co nejekonomičtější variantu pro naše zákazníky.

Mezi naše dopravce převážně patří:

Přeprava na paletách s.r.o. - SCHENKER - cena dle váhy a objemu , kalkulujeme individuálně.

Manipulace a balné zdarma.

PPL, GLS. DPD............

Cena přepravy

Cena přepravy se přeúčtuje cenou přepravce a zákazníkovi se sdělí při potvrzení objednávky.